SIUŽETAS

Norite sužinoti kai ką įdomaus apie Elė Soul knygas? Ką veikia knygos personažai ir kokie yra istorijų siužetai?

Linkime įdomios kelionės intriguojančiuose romanuose AIŠKIAREGĖ ir MIRTIES LAIKAS ARBA 8 MINUTĖS. Sužinokite apie ką šios knygos ir kur link autorė veda susidomėjusį skaitytoją, taip pat ko galime tikėtis skaitydami kiekvieną romaną ir kas galėtų patraukti mūsų dėmesį arba tapti atsvaros tašku renkantis knygą…

Žinoma tai, jog pati autorė domisi informacijos poveikiu žmogaus savijautai, santykiams ir apskritai gyvenimo kokybei bei tyrinėja mistinio arba subtilaus energijų pasaulio įtaką, suteikia knygoms neregėto žavesio, leidžia skaitytojams giliau pažinti ir net patiems prisiliesti prie tokių dalykų kaip intuicija, aiškiaregystė, įvairios nuojautos, sielų bendravimas, bekūnė egzistencija žmonių fantomai ir pan.

Pati autorė savo skaitytojus skatina stebėti save, atsigręžti į svarbius ir iki šiol neišspręstus asmeninius dalykus ir taikliomis žinutėmis, kurias palieka savo knygose, moko kaip tai padaryti, į ką atkreipti dėmesį, kaip suprasti nutinkančių svarbių dalykų priežastis. Moko išsilaisvinti iš giluminio skausmo ir susigražinti gyvenimo lengvumą ir meilę.

Rinkitės knygą, apie kurią norite daugiau sužinoti ir skaitykite, ką mums yra paruošusi autorė Elė Soul…

20200711_135308

„Siela neturi tokių apribojimų, kaip žemiškasis mūsų kūnas, tad nenuostabu, jog galime patirti daugybę įdomių dalykų, jei tik savo protui leidžiame tai priimti…“

Abiejų autorės knygų žanras - romanas, rašymo stilius unikalus ir įtraukiantis skaitytoją į besivystančių įvykių sūkurį. Kiekviename romane narpliojamos istorijos, kurios gali romanams suteikti detektyvo savybes, o kūriniai pripildyti tyrinėjimų, pasitelkiant intuicijos, aiškiaregystės ir kitas panašias galias, kurios artimos kiekvienam žmogui ir gali padėti rasti teisingiausią kelią, vedantį į kilusios problemos priežastį. Mokytis šių savybių gali ir kiekvienas knygos skaitytojas, nes autorė skatina stebėti tokius dalykus ar smulkmenas, į kurias įprastai nekreipiame dėmesio.

Knyga „Mirties laikas arba 8 minutės“

Knyga „Aiškiaregė“