Rankraščių skaitymo festivalis Vilniuje

Reginys Vilniuje, Bernardinų sode

Liepos 11 d., šeštadienį, 13.00 val. kviečiame į Rankraščių skaitymo festivalį Bernardinų sodo vasaros skaitykloje.
Vilniaus centrinė biblioteka bendradarbiaudama su Lietuvių laisvalaikio literatūros lyga, kuri vienija šiuolaikinius lietuvių autorius, kuriančius pramoginę, arba laisvalaikio literatūrą ir Vilniaus Knygų Klubas kviečia paklausyti šiuo metu kuriamų knygų rankraščių ištraukų.

Festivalyje dalyvauja:
Andrė Eivaitė
Eva Tombak
Elė Soul
Irena Buivydaitė
Jurgita Barišauskienė
Kamilė Birgė
Kristijonas Kaikaris
Lavisa Spell
Moderni Ragana
Rasa Sagė
Rugilė Audenienė

Renginį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Daugiau informacijos Facebook tinkle: https://www.facebook.com/events/2718478365096855/


Nusimato labai įdomus renginys, nes pakviesti į festivalį rašytojai skaitys naujus savo kūrinių rankraščius. Galėsime išgirsti kuriamų knygų fragmentus, pajusti pačių autorių intonaciją ir energiją.

Šiame festivalyje dalyvaus ir naujojo kuriamo romano „Mirties laikas arba 8 minutės“ ištrauką skaitys ir Elė Soul (Eglė Gleščinskienė)., kuri sėkmingai yra išleidusi dvi knygas t.y. „Langas tarp pasaulių“ ir „Aiškiaregė“.

Ar norite patys pirmi išgirsti Elė Soul rašomo romano „Mirties laikas“ fragmentą. Norite pajusti autorės perduodamą žinią, žvilgtelėti į romano paslaptis?

Elė Soul

Visi labai pasiilgę gyvo bendravimo, emocinio prisilietimo ir norime išvysti, išgirsti savo mėgstamus, šiuolaikinės literatūros rašytojus. Tad ateikime, paklausykime, įkvėpkime savo buvimu autorius tolesniai, įdomiai ir meniškai kūrybai…

Renginys nemokamas, atsiveskite ir knygomis besidominčius draugus…