Personažai

ROMANAS

Aiškiaregė

 – tai nuostabi kelionė į pripildytą jausmų ir energijų aplinką – knygos autorė Elė Soul lengvai, bet itin taikliai, žingsnelis po žingsnelio veda skatytoją link suvokimo, jog nėra ir negali būti nieko atskiro ar nesusijusio. Tai, kas nutinka vienam žmogui,- atsikartoja ir yra patiriama, išgyvenama kito. Visa aplinka- tik dekoracija arba paveikslas, o jame knygos personažai – veikėjai- ne atskiri objektai, o painiame voratinklyje užstrigę keliautojai. Kaip vieną iš jų išlaisvinti iš skausmo ir kančios, nesukeliant atsikartojančių įvykių grandinės? Kaip išlikti saugiam,  susidūrus su jėgomis, veikiančiomis už mūsų suvokimo ribos..?

Romano personažai išties vieni su kitais susiję. Knygos pradžioje mes tų sąsajų nepastebime ir nesuprantame, tačiau po keleto siužeto vingių, šios sąsajos atsiveria.

AIŠKIAREGĖ

Aiškiaregė yra pagrindinė romano veikėja. Tai ypač jautri ir intuityvi moteris, savo vizijose reginti žmogų supančių blogybių priežastis. Ir dar daugiau, – ji regi, jaučia, užuodžia tai, kas kitiems yra nematoma, tad gali bendrauti su dvasiomis ir žino slapčiausius šalia esančių žmonių norus. Aiškiaregė stengiasi visur įnešti daugiau šviesos ir harmonijos, tad dilemos, kuomet nei vienas pasirinkimas nėra geras, ją sekina ir verčia delsti. Sužinokite, kaip gi ji spręs jausmų iššūkį…

JOANA

Tai įvairiapusė, stipri ir savimi pasitikinti moteris, kurią su Aiškiarege suveda jos domėjimąsis dvasiniais dalykais. Joana nori gauti kuo daugiau žinių ir mato, supranta didelį Aiškiaregės potencialą. Ji labai nori panašius gebėjimus išvystyti pati, tad stengiasi būti su Aiškiarege kuo daugiau laiko, kuo daugiau sužinoti ir realizuoti savo pačios troškimus.

Joanos charakteris – besikeičiantis. Ši asmenybė romane parodo skirtingas savo puses: jautrumą, intuiciją, švelnumą ir čia pat niršulį, ambicijas ir nepasitenkinimą. Joana nešiojasi didelę paslaptį, kurią Aiškiaregei atkleidžia romano eigoje, tačiau ši gebėdama numatyti ateitį ir įžvelgti žmonių jausmus ir net Sielą, ją jau žino pati. Ką daryti su šia paslaptimi, ką daryti su ja susijusiais jausmais? – užduotis ne tik Joanai, tačiau ir pačiai Aiškiaregei.

VAIDMANTAS

Kita svarbi romano asmenybė- Vaidmantas. Tai jaunas, gražus ir intelektualus vyras besisukantis žymių politikų tarpe, tačiau pastaruoju metu įgavęs vieną ydą, jeigu taip galima apibūdinti iššūkį, su kuriuo jis susiduria. Problemai gilėjant ir vyrui išbandžius visas žinomas priemones, tačiau negavus tenkinančių rezultatų, Vaidmantas irgi atsiduria pas Aiškiaregę, ieškodamas pagalbos bei sprendimo, jį varginančiai situacijai.

Vaidmanto patiriamas iššūkis toks didelis, kad jis tampa sunkia našta ir pačiai Aiškiaregiai, kuri suprasdama, kad daugiau jokio pozityvaus ir tinkančio sprendimo nėra, vien jos pačios pagalba, imasi šios sudėtingos užduoties.

Vaidmanto atvejis slepia dar vieną romano siužeto veikėją, kurį pastebime kiek vėliau. „Niekada nenorėtum jo sutikti ir pažinti..“, – sako autorė, tad su Vaidmanto istorija, romane patiriame netikėtus posūkius ir būsenas, kurių tikrai nesitikėjome rast tokio pobūdžio knygoje.

BURTININKĖ

Burtininkė – vis pasirodantis siužeto scenose personažas. Tai labai stipri moteris, savo kasdienybėje naudojanti magiją ir tokiu būdu siekianti pakeisti įvykius sau palankia linkme, nesvarbu, kad dėl jos veiksmų kenčia niekuo dėti žmonės. Kaip blogis nerimsta ir nenustoja skleisti savo galių, taip ir ši moteris rezga savo juodus planus ir tam naudoja bet kokias priemones. Akivaizdu, kad net pati Aiškiaregė, susiduria su kliūtimis, kurias kuria ši moteris, tad judviejų sąveika išauga į kai ką daugiau..

Apie kitus, ne mažiau ryškius romano veikėjus bei jų pasirinkimus sužinosite skaitydami knygą.. Ten skaitytojų laukia atsakymai į jiems svarbius klausimus ir asmeniškai kiekvienam skirtos žinutės…

Panašu, kad Aiškiaregė tikrai daug mato, nes jau dabar įžvelgia tuos jūsų klausimus ir siunčia jums atsakymus įvairių skyrelių kontekstuose…

Įsigykite knygą ir pažinkite kiekvieną iš jų, o jų pasirinkimuose stebėkite save, – nustebsite pajutę, kiek daug romano veikėjai pasakys apie jus pačius..

ROMANAS

Mirties laikas arba 8 minutės

– tai nuostabi, gydanti, šilta ir skausmingai atvira kelionė į suvokimą, kad mirtis, tai dar ne pabaiga. Yra stipresnių ir galingesnių jėgų nei mirtis, o gyvieji nėra ir neturi būti pasmerkti kančiai, net jeigu ir yra praradę artimą žmogų, meilę bei tikėjimą. Vis dėlto sielos skausmas tai daug sunkesnis negalavimas nei įprasta liga ir prie tai patiriančio žmogaus prisiliesti gali tik itin jautrus, gebantis suprasti ir žinantis kaip padėti asmuo. Ši užduotis tenka Aiškiaregei, į kurią pagalbos kreipiasi jauna moteris Donata, patirianti žalojančią mirusios mamos įtaką ir visapusį, griaunantį jos gyvenimą, jausmus bei sveikatą, poveikį.

DONATA

Jauna moteris, išgyvenusi mamos mirtį ir negalinti susitaikyti su pasirinktu mamos išėjimo iš šio pasaulio būdu. Nebepatirianti džiaugsmo, nebematanti prasmės gyventi, nebeturinti jėgų net menkiausiai veiklai, kūrybai ir net bendravimui.

Donata labai kūrybinga, tačiau dėl patiriamo streso ir išsekimo, neišnaudoja savo talento ir nežino daugelio savo galimybių. Romano eigoje stebėsime kaip ši moteris keičiasi ir koks prieš ją atsiveria tolesnis kelias.

MIRUSI MAMA

Tai moteris slepianti didelę savo gyvenimo paslaptį. Drąsi, išdrįsusi pasirinkti neįprastą mirtį ir tam pareiškusi savo valią, kokia ji bebūtų nepriimtina ją pažinojusiems žmonėms. Dabar, po išgyventos mirties, tai baugus personažas, persekiojantis savo vienintelę dukrą, nešantis tamsą ir keliantį sumaištį, griaunantis aplinkinių gyvenimus.

AIŠKIAREGĖ

Mistinio pasaulio žinovė, gydovė, gebanti matyti ir dvasias ir neregimąjį pasaulį, žinanti kaip bendrauti su mirusiais. Aiškiaregei tenka itin sudėtinga užduotis, nes įprasti algoritmai, kurių pagalba ji yra išvadavusi daug panašiai kenčiančių žmonių, šiuo kartu neveikia.

Aiškiaregė labai įvairiapusė asmenybė, aktualiu romano siužetu tampa ir jos aistra dviem dėmesį rodantiems vyrams, demonstruojantiems meilę ir atsidavimą, siekiantiems moters dėmesio ir gilesnių santykių su ja. Aiškiaregė išgyvena ir nežemišką aistrą, tad sprendžia dilemą, ką daryti su Sielos draugu, kuris yra nebe šiame pasaulyje? Aiškiaregės svarstymuose grįžtame prie tokių vertybių kaip meilė, atsidavimas, pagarba sau, drąsa būti savimi, apmąstymų…

ARNAS , UGNIUS IR VYRAS BE VARDO

Arnas – vyras, skęstantis skausmo liūne, bandantis kabintis už gyvenimo. Pažintis su Aiškiarege gydo jo sielą, tačiau kartu ir verčia kentėti pavydo ir konkurencijos kančias. Aistra, virstanti į meilę keičia šį vyrą, atskleisdama naujas jo asmenybės puses, skatina elgtis kūrybiškai ir kovoti dėl savo norų.

Ugnius – netikėtai atsirandantis knygos personažas, kurį iki Aiškiaregės atveda pats likimas. Ar vardas atspindi deginančią ar griaunančią ugnį? Kur įsiterpia šis vyras ir ką jis reiškia kitiems knygos personažams?

Vyras be vardo – paslaptingas geradarys, gelbėtojas, keliantis ir šiurpą ir meilę. Ar žmones jungiantis Sielų ryšys gali būti toks stiprus, jog taptų nepavaldus nei laikui, nei sienoms, skiriančioms gyvųjų ir mirusiųjų pasaulius?

Romanas „Mirties laikas arba 8 minutės“ gali padėti visiškai naujai pažvelgti į mirties fenomeną ir suprasti gyvųjų ir mirusiųjų sąsajas. Gali padėti nusimesti išėjusiųjų žmonių praradimo skausmą, suprasti savo emocijas ir patirti kitokį – išlaisvinantį požiūrį į mirtį. Be to tai romanas apie meilę, tad jis moko mylėti, skatina atsikratyti suvaržymų ir leistis būti mylimiems, nes meilė – tai visų gražiausia, ką galime patirti būdami žemėje.