PERSONAŽAI

Romanas AIŠKIAREGĖ – tai nuostabi kelionė į pripildytą jausmų ir energijų aplinką – knygos autorė Elė Soul lengvai, bet itin taikliai, žingsnelis po žingsnelio veda skatytoją link suvokimo, jog nėra ir negali būti nieko atskiro ar nesusijusio. Tai, kas nutinka vienam žmogui,- atsikartoja ir yra patiriama, išgyvenama kito. Visa aplinka- tik dekoracija arba paveikslas, o jame knygos personažai – veikėjai- ne atskiri objektai, o painiame voratinklyje užstrigę keliautojai. Kaip vieną iš jų išlaisvinti iš skausmo ir kančios, nesukeliant atsikartojančių įvykių grandinės? Kaip išlikti saugiam,  susidūrus su jėgomis, veikiančiomis už mūsų suvokimo ribos..?

Romano personažai išties vieni su kitais susiję. Knygos pradžioje mes tų sąsajų nepastebime ir nesuprantame, tačiau po keleto siužeto vingių, šios sąsajos atsiveria.


Aiškiaregė

Aiškiaregė yra pagrindinė romano veikėja. Tai ypač jautri ir intuityvi moteris, savo vizijose reginti žmogų supančių blogybių priežastis. Ir dar daugiau, – ji regi, jaučia, užuodžia tai, kas kitiems yra nematoma, tad gali bendrauti su dvasiomis ir žino slapčiausius šalia esančių žmonių norus. Aiškiaregė stengiasi visur įnešti daugiau šviesos ir harmonijos, tad dilemos, kuomet nei vienas pasirinkimas nėra geras, ją sekina ir verčia delsti. Sužinokite, kaip gi ji spręs jausmų iššūkį…


Joana

Viena ryškiausių romano personažų – Joana. Tai įvairiapusė, stipri ir savimi pasitikinti moteris, kurią su Aiškiarege suveda jos domėjimąsis dvasiniais dalykais. Joana nori gauti kuo daugiau žinių ir mato, supranta didelį Aiškiaregės potencialą. Ji labai nori panašius gebėjimus išvystyti pati, tad stengiasi būti su Aiškiarege kuo daugiau laiko, kuo daugiau sužinoti ir realizuoti savo pačios troškimus.

Joanos charakteris – besikeičiantis. Ši asmenybė romane parodo skirtingas savo puses: jautrumą, intuiciją, švelnumą ir čia pat niršulį, ambicijas ir nepasitenkinimą. Joana nešiojasi didelę paslaptį, kurią Aiškiaregei atkleidžia romano eigoje, tačiau ši gebėdama numatyti ateitį ir įžvelgti žmonių jausmus ir net Sielą, ją jau žino pati. Ką daryti su šia paslaptimi, ką daryti su ja susijusiais jausmais? – užduotis ne tik Joanai, tačiau ir pačiai Aiškiaregei.


Vaidmantas

Kita svarbi romano asmenybė- Vaidmantas. Tai jaunas, gražus ir intelektualus vyras besisukantis žymių politikų tarpe, tačiau pastaruoju metu įgavęs vieną ydą, jeigu taip galima apibūdinti iššūkį, su kuriuo jis susiduria. Problemai gilėjant ir vyrui išbandžius visas žinomas priemones, tačiau negavus tenkinančių rezultatų, Vaidmantas irgi atsiduria pas Aiškiaregę, ieškodamas pagalbos bei sprendimo, jį varginančiai situacijai.

Vaidmanto patiriamas iššūkis toks didelis, kad jis tampa sunkia našta ir pačiai Aiškiaregiai, kuri suprasdama, kad daugiau jokio pozityvaus ir tinkančio sprendimo nėra, vien jos pačios pagalba, imasi šios sudėtingos užduoties.

Vaidmanto atvejis slepia dar vieną romano siužeto veikėją, kurį pastebime kiek vėliau. “Niekada nenorėtum jo sutikti ir pažinti..”, – sako autorė, tad su Vaidmanto istorija, romane patiriame netikėtus posūkius ir būsenas, kurių tikrai nesitikėjome rast tokio pobūdžio knygoje.


Burtininkė

Burtininkė – vis pasirodantis siužeto scenose personažas. Tai labai stipri moteris, savo kasdienybėje naudojanti magiją ir tokiu būdu siekianti pakeisti įvykius sau palankia linkme, nesvarbu, kad dėl jos veiksmų kenčia niekuo dėti žmonės. Kaip blogis nerimsta ir nenustoja skleisti savo galių, taip ir ši moteris rezga savo juodus planus ir tam naudoja bet kokias priemones. Akivaizdu, kad net pati Aiškiaregė, susiduria su kliūtimis, kurias kuria ši moteris, tad judviejų sąveika išauga į kai ką daugiau..


Apie kitus, ne mažiau ryškius romano veikėjus bei jų pasirinkimus sužinosite skaitydami knygą.. Ten skaitytojų laukia atsakymai į jiems svarbius klausimus ir asmeniškai kiekvienam skirtos žinutės…

Panašu, kad Aiškiaregė tikrai daug mato, nes jau dabar įžvelgia tuos jūsų klausimus ir siunčia jums atsakymus įvairių skyrelių kontekstuose…

Įsigykite knygą ir pažinkite kiekvieną iš jų, o jų pasirinkimuose stebėkite save, – nustebsite pajutę, kiek daug romano veikėjai pasakys apie jus pačius..

Knygą įsigyti galite čia: https://aiskiarege.lt/isigyk-knyga/

Visų jūsų atsiliepimų apie šią knygą, įžvalgas, patirtis skaitant ir pan. laukiame el.paštu aiskiareg@gmail.com