Renginiai

Renginiai

Mums visiems labai įdomu susitikti su menininkais, kūrėjais, rašytojais. Norime pažinti juos iš arčiau, išgirsti jų istorijas ir pabūti vienoje erdvėje su tais, įkvėptais ir turinčiais kuo dalintis žmonėmis.

Susitikimai su rašytoja ir gydove Ele Soul

Suprantame ir jūsų norą susitikti su knygos AIŠKIAREGĖ autore, tad organizuojame tokius susitikimus.

Be abejo, esate labai laukiami visuose organizuojamuose renginiuose, o jeigu turite sumanymų dėl tokių susitikimų organizavimo jūsų mieste, prašome susisiekite el.paštu aiskiareg@gmail.com ir pateikite savo pasiūlymus. Gal būt autorė ir abejingų nepaliekanti knyga AIŠKIAREGĖ apsilankys ir pas jus…

RENGINIAI:

Norėdami sužinoti daugiau apie kiekvieną renginį, spauskite renginio nuorodą..


Jausmų koliažo vakaras

Jausmų koliažas  su energinio išlaisvinimo praktika bei Taro pranašavimo kortomis

2020 m. Sausio 22 d. 18 val. (Kaunas) 

  • Kaip jautiesi matydamas/-a džiūgaujančius, laisvus, laimingus ir kūrybingus žmones?
  • Ar sugebi džiaugtis dėl jų sėkmės ar viduje jauti gėlą? Gailestį, nusivylimą?
  • Ar turi skausmingą paslaptį, kuri graužia tave iš vidaus, kurios gėdijiesi ir nesugebi išsilaisvinti?
  • Tiki savimi ir savo jėgomis?
  • Atidėlioji ar nedrįsti bandyti iš naujo tų svarbių dalykų, be kurių gyvenimas tau nebeįdomus?
  • Gal esi be galo vienišas/-a ir be tikėjimo, kad kažkada tai pasikeis?

Kviečiame į praktinį Jausmų koliažo, artimo buvimo ir emocinio – energinio išlaisvinimo vakarą, kuriame pabūsi suprantančių, padedančių, tobulėjančių žmonių rate. Čia patyrinėsime Visatos Fortūnos jėgas ir ką jos nori pranešti tau siunčiamomis pamokomis. Pasižiūrėsime, ką apie tai sako Semantinė Taro pranašavimo sistema.

Padėsime vienas kitam, analizuosime problemos gilumą ir aptarsime su tuo susijusius jausmus. Mokysimės pažinti ir priimti jausmus. Tam, kad išsilaisvintume nuo slegiančių dalykų, pirmiausia reikia suprasti kas tai yra, pripažinti ir tuomet žengti žingsnį link norimų pokyčių.

Jausmų koliažas su Taro pranašavimo kortomis

Kviečiame į jaukų ir prasmingą vakarą su psichoinformaciologe, gydove, knygų “Langas tarp pasaulių” ir “Aiškiaregė” autore Ele Soul – Egle Gleščinskiene.

Gal būt atrasi tai, kas padės tau judėti toliau? Gal būt gausi tau reikiamą žinią?..


Patirkime gerumą, bendrystę, lengvumą, gaukime žinias ir supratimą kur judėti ir ką daryti, kad būtų lengviau ir kūnui, ir Sielai..

Užsiėmimo vieta: Astrologijos studija, Vytauto pr. 43A, Kaunas (netoli PC Akropolis). Užsiėmimo trukmė – 2 val. Renginio pradžia 18 val. Dalyvio investicija – 25 Eur. 

Būtina registruotis ir rezervuoti dalyvio vietą iš anksto. Dalyvio vieta patvirtinama po registracijos ir apmokėjimo už renginį.

Neatvykus į renginį užmokestis negražinamas ir neperkeliamas į kitus kartus.

Renginio metu bus galima įsigyti naujausią autorės knygą AIŠKIAREGĖ

Norėdami užsiregistruoti, prašome užpildyti šią formą, po to į savo el.paštą gausite visą reikiamą informaciją apie apmokėjimą, registracijos patvirtinimą ir pan.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ:


RENGINIŲ AKIMIRKOS…

Renginio Marijampolėje Susitikimo akimirkos (Marijampolės BWM kultūros variklis)

Renginys jau baigėsi, tačiau štai ką sako knygos AIŠKIAREGĖ autorė:

Marijampoliečiai mane sužavėjo 🥰!!! Susitikimas su knygos AIŠKIAREGĖ skaitytojais ir tais, kas domisi dvasiniais dalykais bei ieško sprendimų, kad išsilaisvinti iš užgriuvusių sunkumų bei jėgas viršijančių iššūkių, tikrai buvo labai šiltas ir jaukus.
Dėkoju visiems už tai, kad esame kartu, už jūsų šypsenas, atviras širdis, už jaukumą, klausimus ir retsykiais tylą, kurioje galėjome išgirsti tikrąjį Sielos skambesį..🌹🙂❤️

Tie, kas nespėjo sudalyvauti kviečiami į kitus susitikimo renginius, informaciją apie juos rasite čia, o taip pat galėsite įsigyti knygą AIŠKIAREGĖ (autorė Elė Soul).