Renginiai

Renginiai

Mums visiems labai įdomu susitikti su menininkais, kūrėjais, rašytojais. Norime pažinti juos iš arčiau, išgirsti jų istorijas ir pabūti vienoje erdvėje su tais, įkvėptais ir turinčiais kuo dalintis žmonėmis.

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė Elė Soul

Suprantame ir jūsų norą susitikti su knygos AIŠKIAREGĖ autore, tad organizuojame tokius susitikimus.

Be abejo esate labai laukiami visuose organizuojamuose renginiuose, o jeigu turite sumanymų dėl tokių susitikimų organizavimo jūsų mieste, prašome susisiekite el.paštu aiskiareg@gmail.com ir pateikite savo pasiūlymus. Gal būt autorė ir abejingų nepaliekanti knyga AIŠKIAREGĖ apsilankys ir pas jus…

Knygos AIŠKIAREGĖ pristatymas, susitikimas su gydove

Kviečiame į susitikimą su gydove ir knygos AIŠKIAREGĖ pristatymo renginį Kaune Gruodžio 17 d. 18 – 19.30 val. Renginio vieta – Astrologijos studija, netoli PC “Akropolis”, patikslinsime po registracijos.

 Norinčius dar giliau pažvelgti į galimybes, slypinčias kiekvieno mūsų viduje, norinčius sužinoti kaip vystyti aiškiaregiškus ir kitus intuityvius gebėjimus bei sudalyvauti energijų praktikoje, kviečiame į susitikimą su gydove ir rašytoja Ele Soul – Egle Gleščinskiene. Susitikimo metu:

  • Ką veikia gydovas? Kas tai yra energiniai seansai, žmogaus energinis laukas ir pažeidimai?
  • Kaip gimė knyga AIŠKIAREGĖ.
  • Kaip autorė gauna tą informaciją, kuria dalinasi knygoje? Kaip vyko knygos rašymas?
  • Kuo knyga AIŠKIAREGĖ skiriasi nuo ankstesnės autorės knygos LANGAS TARP PASAULIŲ?
  • Ką autorė nori perduoti skaitytojams, kas paslaptingo yra įdėta į knygą AIŠKIAREGĖ?
  • Moters savybės, kuo ypatingas Aiškiaregės personažas, kokia ji yra?
  • Kaip ugdyti norimas intuityvias savybes ir gebėjimus?
  • Patarimai renginio dalyviams, kaip aktyvuoti gebėjimus.
  • Prieblandos praktika – ar jūs esate pasirengę savo intuityvių savybių aktyvavimui? Kaip pasitikrinti savo galias, ką galite ir kiek toli pasirengę eiti?
  • Meditacinė praktika – Prisipildymas energija.

Autorė Elė Soul savo knygoje siekia atskleisti neregimą pasaulio pusę ir kiekvieno žmogaus ekstrasensorines galias. Knyga AIŠKIAREGĖ – tai romanas su integruotomis dvasinio pasaulio žiniomis. Jis apie ypatingų gebėjimų turinčią moterį  − Aiškiaregę, kuri savo kabinete priima žmones ir padeda jiems įveikti itin sudėtingus iššūkius.

Knyga atvers įdomų Aiškiaregės pasaulį, sužinosite, kas vyksta jos kabinete, kokią pagalbą priima čia apsilankantys klientai ir kaip gaunamos ateitį nušviečiančios žinutės. Panirsite į gilų jausmų pasaulį, kuomet svarbiausios ir stipriausios žmogiškosios vertybės meilė ir atjauta tampa kelrode žvaigžde kasdieniuose pasirinkimuose. Romanas „Aiškiaregė“ palies jautriausias jūsų Sielos stygas, nes tai istorija apie augančią ir visa apimančią Meilę. Apie širdies šauksmą ir bandymus tam šauksmui atsispirti, apie išskirtinius žmogaus gebėjimus, kurie ne visada neša vien džiaugsmą, bet gali tapti ir sunkia našta.

Knygą AIŠKIAREGĖ galėsite įsigyti renginio metu. Renginio dalyviai galės gauti autorės autografą ir, galbūt net jiems asmeniškai skirtą žinutę, susijusią su Gyvenimo Misija ar Sielos pasirinkimais…

Knygą AIŠKIAREGĖ galima įsigyti svetainėje https://aiskiarege.lt/isigyk-knyga/

Taip pat jos ieškokite ir knygynuose bei internetinėse knygų parduotuvėse.

Turbūt neatsispirsite progai sudalyvauti susitikime su žinoma psichoinformaciologe, gydove, energijų pasaulio specialiste Ele Soul – Egle Gleščinskiene ir patys patirti ypatingų energijų poveikį?

Kviečiame maloniai praleisti vakarą, pažinti įdomią asmenybę, gydovę ir rašytoją, sužinoti apie intuityvių savybių vystymą bei tam reikalingas praktikas ir vienoje jų sudalyvauti patys…

Renginio vieta:  Astrologijos studija, netoli PC Akropolis, Kaunas (vieta patikslinama po registracijos)

Renginio laikas:  Gruodžio 17 d. 18 – 19.30 val.

Renginio kaina:  10 Eur (apmokėjimas išankstinės registracijos metu).

Išankstinė registracija vyksta el.paštu:  aiskiareg@gmail.com

Vietų skaičius renginyje ribotas, tad kviečiame registruotis iš anksto ir užsitikrinti sau dalyvio vietą.

Dalyvių skaičius ribotas, tad norintys dalyvauti renginyje kviečiami iš anksto registruotis el.paštu aiskiareg@gmail.com. Registracija patvirtinama pervedus renginio dalyvio mokestį. Po registracijos ir apmokėjimo, gausite patvirtinimą dėl dalyvavimo ir patikslinimą apie renginio vietą.


Edukacinis projektas AIŠKIAREGĖ&RAGANA

Kviečiame į projekto AIŠKIAREGĖ&RAGANA renginį (Laikas derinamas) Renginio vieta (tikslinama).

Renginio kaina 10 Eur.

Edukacinis projektas AIŠKIAREGĖ&RAGANA kviečia visus į susitikimą su knygų „Aiškiaregė“ ir „Tapk ragana (jei nori)“ autorėmis Ele Soul ir Lavisa Spell.

Susitikimas su Ele Soul ir Lavisa Spell

Taip ilgai mums, su nesvyruojančiu įsitikinimu, tvirtino, jog šis pasaulis yra tik materialus, kad prireiks begalės įrodymų ir daugybės patvirtinimų, kad įsitikintume, jog yra kažkas daugiau, giliau ir magiškiau už materiją. Reikės kasdien bent po truputį atverti širdį, nuojautą ir intuiciją, kol patikėsime savo jėgomis ir, be menkiausios abejonės, tapsime sąmoningais savo pasaulio kūrėjais…

Norinčius dar giliau pažvelgti į galimybes, slypinčias kiekvieno mūsų viduje, kviečiame į susitikimą su rašytojomis Elė Soul ir Lavisa Spell, kurios pristato savo knygas „Aiškiaregė“ ir „Tapk ragana (jei nori)“. Kūrėjos savo knygose siekia atskleisti neregimą pasaulio pusę ir kiekvieno žmogaus ekstrasensorines galias. Susitikimo metu autorės pasidalins magiškais knygų rašymą lydėjusiais nutikimais ir įžvalgomis, bei žiniomis, kurios liko tarp eilučių. Pasirinktas grožinio kūrinio žanras nuslopina mūsų vidinį kritiką ir proto suvaržymus, padeda atsipalaiduoti ir atsiverti naujoms idėjoms, o susitikimų metu autorės dar plačiau pravers duris į neregimąją realybę.

Projektas  AIŠKIAREGĖ&RAGANA įsibėgėja, tad kviečiame įsigyti, perskaityti ir atrasti neįtikėtinai įdomius, užburiančius  ir vidinius pokyčius skatinančius šių dviejų autorių romanus AIŠKIAREGĖ ir TAPK RAGANA (jei nori).

Knygų ieškokite knygynuose, internetinėse knygų parduotuvėse taip pat svetainėse https://aiskiarege.lt/  bei https://www.lavisaspell.lt/

Turbūt neatsispirsite progai sudalyvauti projekto AIŠKIAREGĖ&RAGANA renginiuose. Susitikite su autorėmis gyvai, jeigu dar nespėjote to padaryti – įsigykite minėtas autorių knygas ir gaukite autografus ar specialiai skirtas jums žinutes, atraskite save knygų personažų gyvenimuose, išgirskite įdomią diskusiją apie moters savybes, jausmus bei troškimus. Patirkite, ką gali AIŠKIAREGĖ ir RAGANA drauge…