Renginiai

Mums visiems labai įdomu susitikti su menininkais, kūrėjais, rašytojais. Norime pažinti juos iš arčiau, išgirsti jų istorijas ir pabūti vienoje erdvėje su tais, įkvėptais ir turinčiais kuo dalintis žmonėmis.

Susitikimai su rašytoja ir gydove Ele Soul

Suprantame ir jūsų norą susitikti su knygos AIŠKIAREGĖ autore, tad organizuojame tokius susitikimus.

Be abejo, esate labai laukiami visuose organizuojamuose renginiuose, o jeigu turite sumanymų dėl tokių susitikimų organizavimo jūsų mieste, prašome susisiekite el.paštu aiskiareg@gmail.com ir pateikite savo pasiūlymus. Gal būt autorė ir abejingų nepaliekanti knyga AIŠKIAREGĖ apsilankys ir pas jus…

RENGINIAI:

Norėdami sužinoti daugiau apie kiekvieną renginį, spauskite renginio nuorodą..


RENGINIŲ AKIMIRKOS…


Rankraščių skaitymo festivalyje– naujo romano pristatymas

Vilnius, Bernardinų sodo skaitykla

Gražią vasaros dieną Vilniuje, Bernardinų sode sujudimas - renkasi mylimi, žinomi, modernūs rašytojai su naujausiais savo rankraščiais. Čia, šiame festivalyje rašytoja, mistinių reiškinių tyrinėtoja ir gydovė Elė Soul dalinosi dar niekur neskelbtos, rašomos knygos paslaptimis. 

Čia, šiame festivalyje, kuris vyko 2020 m. Liepos 11 d. sutikome daug rašančių, kuriančių ir visapusiškai įdomių asmenybių, išgirdome gimstančių knygų siužetų fragmentus ir iš pačių kūrėjų pajutome ten sudėtas emocijas ir jausmus.

Festivalyje dalyvavo kūrėjai: Andrė Eivaitė, Eva Tombak, Elė Soul, Jurgita Barišauskienė, Kamilė Birgė, Kristijonas Kaikaris, Lavisa Spell, Moderni Ragana, Rasa Sagė, Rugilė Audenienė ir kt.

Šiame Rankraščių festivalyje rašytoja Elė Soul skaitė dar tik kuriamo romano „Mirties laikas arba 8 minutės“ ištrauką. Tai mistinis romanas apie gyvenimą, meilę ir išėjusiuosius, kurie įtakoja gyvųjų likimus, veikia juos iš anapus ir verčia ieškoti sprendimo tam, kad gyvenimas pagaliau būtų laimingas, kad žmogus pamiltų pats save, su savo ydomis ir puikiomis savybėmis. Pasiklausykime šio gimstančio romano ištraukos ir artimiau susipažinkime su knygų autore, gydove ir mistinio pasaulio specialiste Ele Soul…


Susitikimų 2020 m. Vilniaus knygų mugėje akimirkos

Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo Vilniuje

Knygų mugė – didžiausias ir įdomiausias, daugybę kūrėjų, rašytojų ir skaitytojų sutraukiantis renginys. Žinoma, kad jame dalyvavo ir AIŠKIAREGĖ autorė Elė Soul su savo kolegomis ir draugais. Pasižiūrėkite kokiais. Ar manote, kad visuomet reikia būti labai rimtais?

O štai ir pati 2020 m. Vilniaus knygų mugė. neįmanoma perduoti viso šurmulio, daugybės susitikimų ir renginių, pokalbių autografų, pagyrų ir klausimų. Tad čia tik keletas akimirkų..

Knyga AIŠKIAREGĖ – ne vien romanas apie ypatingų gebėjimų turinčią moterį – Aiškiaregę ir jos darbą sprendžiant įdomius, precendentų neturinčius atvejus, tačiau ir apie dvasinius kiekvieno mūsų ieškojimus, apie netikėtą meilę, likimą ir pasirinkimus.

Ar jau ir jūs spėjote perskaityti romaną AIŠKIAREGĖ? Labai laukiame jūsų atsiliepimų, kviečiame pasidalinti…

Pasiklausykime įdomaus susitikimo ir diskusijos kur dalyvauja AIŠKIAREGĖ ir RAGANA arba dvi modernios šio laikmečio rašytojos Elė Soul ir Lavisa Spell. Ką bendro turi pagrindiniai naujųjų knygų Aiškiaregė- autorė Elė Soul ir Tapk ragana (jei nori) – autorė Lavisa Spell, veikėjai? Ar teisybė, kad kiekvienas mes turime ir raganiškų ir aiškiaregiškų gebėjimų? Ar šiuolaikiniame pasaulyje yra vieta stebuklams, kerams ir stebuklingiems išgydymams?

Čia mezgasi kontaktai, atrandami bendraminčiai ir gimsta naujos idėjos…

Dėkojame visiems už bendrą kūrybinę kelionę, diskusijas, atsiliepimus, įvertinimus ir, žinoma, šiltus atsiliepimus apie knygą, pokalbius iš širdies į širdį bei priminimus, kad labai laukiate AIŠKIAREGĖS knygos tęsinio…


Renginio Kėdainių M. Daukšos viešojoje bibliotekoje Susitikimo akimirkos

Labai šiltas ir jaukus susitikimas manęs laukė Kėdainiuose, o pačią Sielą suvirpino renginio organizatorės ir vedėjos Laimos Žilytės pasveikinimo daina..“ Elė Soul

Kai siautę vėjai nuščiūva ir iš po debesų pasirodo saulė – laukiame stebuklo, … būtent tokia ir buvo ši diena Kėdainiuose.

Kalbėjome apie knygą AIŠKIAREGĖ, apie energijas ir jų sąveiką. Apie tai, ko trūksta, kad realizuotume savo svajones..

Sulaukėme ir BALTICUM TV televizijos, laidų rengėjai susidomėjo naująja knyga bei jos autore ir tai, kuo ji užsiima gyvenime, ką mėgsta..

Apsidairėme nuostabiame Kėdainių miestelyje…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė ELĖ SOUL Kėdainiuose…

Renginio Marijampolėje Susitikimo akimirkos (Marijampolės BWM kultūros variklis)

Renginys jau baigėsi, tačiau štai ką sako knygos AIŠKIAREGĖ autorė:

Marijampoliečiai mane sužavėjo 🥰!!! Susitikimas su knygos AIŠKIAREGĖ skaitytojais ir tais, kas domisi dvasiniais dalykais bei ieško sprendimų, kad išsilaisvinti iš užgriuvusių sunkumų bei jėgas viršijančių iššūkių, tikrai buvo labai šiltas ir jaukus.
Dėkoju visiems už tai, kad esame kartu, už jūsų šypsenas, atviras širdis, už jaukumą, klausimus ir retsykiais tylą, kurioje galėjome išgirsti tikrąjį Sielos skambesį..🌹🙂❤️

Tie, kas nespėjo sudalyvauti kviečiami į kitus susitikimo renginius, informaciją apie juos rasite čia, o taip pat galėsite įsigyti knygą AIŠKIAREGĖ (autorė Elė Soul).