Online MAGIJOS KURSAI

Projekto Dvasinis Kelias komanda su vadove Ele Soul – Egle Gleščinskiene pristato

MAGIJOS KURSAS ONLINE – ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJA

(2 modulis)

Kursų pradžia - 2021 m. Sausio 6 d. 19 val. 
Tai Online mokymų kursas, kuris vyks du mėnesius kartą per savaitę. 
Šie nuotoliniai Magijos kursai vyks Sausio - Vasario mėnesiais 

ĮDOMU, AKTUALU, VERTINGA!!!

Kursus sudaro 7 pamokos su praktinėmis užduotimis ir namų darbais. Mokymų programa sudaryta taip, kad kas savaitę dalyviai gaus: naują pamoką (video įrašą arba tiesioginę pamokos transliaciją) privačioje Facebook grupėje + diskusijas specialiai tam sukurtoje erdvėje + namų užduotis su paaiškinimais + privačias konsultacijos raštu į mokymo eigoje kilusius klausimus tam skirtoje facebook grupėje. Bus užduodami namų darbai ir peržiūrimi rezultatai.

Mokymų medžiagą dalyviai galės peržiūrėti patogiu jiems metu – grupėje bus saugomi pamokų ir tiesioginių transliacijų įrašai, namų užduotys bei kita visa reikalinga medžiaga.

MAGIJOS KURSAI online

Mokymų metu dalyviai gaus teorines su Šviesos pagalbininkais, Angelais, Arkangelais, Dvasiniais vadovais ir Magijos pasauliu susijusias žinias. Gaus praktines užduotis ir įvairius pratimus įgūdžių įtvirtinimui. Bus perduota ypatingų Energinių praktikų ir Magijos ritualų technika.

Dalyviai bus skatinami aktyviai atlikti užduotis, bus aptariami rezultatai. Gerai medžiagą įsisavinę bei visas užduotis atlikę aktyvūs mokymų dalyviai bus kviečiami mokytis tolesniuose Magijos kursų moduliuose su ypatinga nuolaida, taip pat sulauks kitų malonių pagyrimo ir įkvėpimo – paskatinimo dovanėlių.

ONLINE kursai –

ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJA

 • Informacinė, aiškiai paruošta medžiaga, supažindinanti su svarbiomis darbo su Šviesos pagalbininkais, Angelais, Arkangelais, Dvasiniais vadovais taisyklėmis, Magijos pasauliu ir jame veikiančiomis jėgomis. Magijos pasaulio taisyklės ir maginių veiksmų specifika.
 • Praktinės užduotys, skatinančios dalyvių gebėjimų vystymą ir sampratą apie energinį – informacinį poveikį.
 • Namų darbai, padedantys įtvirtinti gautas žinias ir stiprinti darbo su energijomis įgūdžius.
 • Bendravimas privačioje grupėje, dalijimasis patirtimis.
 • Diskusijos įsisavinamomis Magijos temomis.
 • Naujos patirtys ir atradimai.
 • Energinių technikų  ypatumai.
 • Mokymų pabaigoje, norintiems – Angelų žinutė susijusi su tolesniu gyvenimo keliu ir jo pasirinkimu.

Mokymų temos :

 1. Dvasinis pasaulis ir jo hierarchija. Meditacijos praktika ir savo esamų trukdžių peržiūra.
 2. Angelų apsauga. Angelų apsaugos ženklas. Namų energijos perkeitimas su Angelų energijomis.
 3. Savo kūno matymas ir energinis gydymas. Energinis Akašos kronikų sveikatos įrašų naudojimo ženklas. Energinė praktika.
 4. Energinės praktikos naudojant ugnies stichiją. Vaško hologramos.
 5. Energinis gydymas ir pagalba krizių įveikimui. Liuminatrono energijos ir praktika.
 6. Žmogaus Šviesoraščio perkodavimo ritualas.
 7. Akašos įrašų skaitymas. Intuicijos aktyvavimas ir Chamalielio ženklas. Nuotolinė žmogaus ligų ir būvio diagnostika.

Mokymus veda Eglė Gleščinskienė, projekto Dvasinis kelias vadovė, Rytų medicinos tarptautinės klasės Reiki Meistrė, I kategorijos Liaudies žiniuonė, turinti Praktinės šiuolaikinės parapsichologijos ekstrasenso kvalifikaciją. Žmogaus Energinių centrų (čakrų ir rezonatorių) derinimo technikų “Ugnies gėlelė”, “Šviesos rankos”, “Pakal Votan” rezonansinio – vibracinio metodo taikymo pacientų energetinei korekcijai bei vidinei harmonijai pasiekti specialistė, Kosmoenergetikos Mokytoja ir įvairių mokymų programų, skirtų žmogaus gebėjimų ugdymui, intuicijos aktyvavimui, darbo su energijomis ir Šviesos pagalbininkais autorė. Thetahealing® (Teta gydymo) metodo instruktorė- mokytoja, ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA komandos atstovė.

Elė Souls – Eglė Gleščinskienė – energinės medicinos specialistė

Eglė Gleščinskienė daugeliui pažįstama ne tik kaip profesionali, ilgametę patirtį Energinės medicinos srityje turinti specialistė, bet ir kaip knygų “Langas tarp pasaulių” , “Aiškiaregė” ir „Mirties laikas arba 8 minutės“ autorė, charizmatiška rašytoja, skaitytojams pasakojanti apie žmogaus galimybes, sąmonės atvėrimą bei virsmą į galios, grožio, meilės ir kūrybos Žmogų.. Daugiau informacijos apie naująją autorės knygą “Aiškiaregė” ieškokite čia: https://aiskiarege.lt/

Mokytoja, Gydovė, Rašytoja Elė Soul. Rask Facebooke…

MAGIJOS KURSAS ONLINE – ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJA

Tai žinių, asmeninio darbo, transformacijų, sąlyčio su Šviesos pagalbininkais ir Magijos pasaulio energijomis kursas, kuris sąlygoja gilesnį mus supančių jėgų suvokimą, integraciją į įvairaus lygio energines vibracijas, žinias, kaip pasiekti išsilaisvinimą, gauti norimą informaciją, aktyvuoti gebėjimus bei tai lydinčios praktikos…

 • Geriau suprasite mus supančias jėgas
 • Lavinsite intuiciją
 • Mokysitės bendrauti su Šviesos pagalbininkais
 • Sužinosite apie Magijos ypatumus
 • Mokysitės atlikti Maginius ritualus, pasitelkti aplinkos energijų pagalbą
 • Palaipsniui aktyvuosite intuityviuosius gebėjimus
 • Klausysitės, mokysitės interpretuoti ir pritaikyti savo gyvenime informaciją iš subtiliųjų lygmenų
 • Įžengsite į palaipsninį priežasčių – pasekmių suvokimo kelią
 • Sąveikausite ir patirsite unikalias pagalbininkų energines vibracijas
 • Ardysite savo gyvenimo užtvaras ir kliūtis
 • Šalinsite energinius – informacinius blokus, ribojančius jūsų galimybes
 • Keisitės ir įsileisite į savo gyvenimą daugiau šviesos ir aukštesnių vibracijų energijų…

Kaip vyks šie ONLINE mokymai?

 • Kas savaitę mokymų dalyviai (studentai) gaus naują mokymų medžiagą – video įrašą arba vyks tiesioginė mokymų transliacija ir po jos liks mokymo įrašas.
 • Studentai, kad geriau įsisavintų mokymų medžiagą, gaus namų darbų užduotis, kurias bus skatinami atlikti iki kitos pamokos.
 • Namų darbų užduotis bus peržiūrimos privačioje facebook grupėje, ten vyks aptarimas ir jei reikės konsultavimas dėl klaidų.
 • Kiekvieną pamoką studentai galės peržiūrėti, įsisavinti patogiu laiku (mokymų medžiaga bus saugoma privačioje facebook grupėje),- tad šiuos mokymus tikrai kiekvienam bus lengva suderinti su darbu, kelionėmis ar kita veikla.
 • Privačioje facebook grupėje vyks diskusijos, nagrinėjamų temų aptarimas, bus sprendžiami aktualūs visai grupei klausimai.
 • Mokymų pabaigoje, atlikę visas užduotis, bei dalyvavę diskusijose ir aptarimuose dalyviai, gaus pažymėjimą apie išklausytą Magijos (2 modulio) kursą.

Dėmesio!!!- susidomėjusių ir pasiruošusių toliau mokytis dalyvių lauks tolimesni Magijos kursų moduliai (3, 4..), kurių metu bus gilinamos Magijos ir darbo su Šviesos energijomis žinios, perduodamos ypatingos galios praktikos ir veiksmingi ritualai, studentai bus vedami į Magijos adeptų  arba profesionalių Magijos Meistrų lygmenį.

Linkime naujų atradimų, žinių, gebėjimų ir įdomaus laiko šių mokymų metu!

 

Registracija ir nuolaidos:

Kursų mokymų kaina – 247 Eur. 

Nuolaidos:

 • Užsiregistravus anksčiau, taikomos nuolaidos.

REGISTRACIJA Į KURSUS VYKSTA ČIA…


Dėmesio- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…