Susitikimai Knygų mugėje

SUSITIKIMAS SU rašytoja ir gydove ELE SOUL

knygos AIŠKIAREGĖ pristatymas

Laukiame 2020 m. KNYGŲ MUGĖJE

Visi knygų mėgėjai, skaitytojai ir kūrėjai žino, kad 2020 metais VILNIAUS TARPTAUTINĖ KNYGŲ MUGĖ vyks Vasario 20 – 23 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo Vilniuje

Rašytoja ir gydovė Elė Soul susitiks su skaitytojais Knygų mugės metu 3 parodų salėje, stendo Nr.  3.34 LIETUVIŲ LAISVALAIKIO LITERATŪROS LYGA.  Autorė autografus dalins ir atsakys į skaitytojų klausimus šiuo laiku:

  • Vasario 20 d. 15 – 17 val.
  • Vasario 21 d. 16 – 18 val.
  • Vasario 22 d. 14 – 16 val.
  • Vasario 23 d. 12 – 14 val.

Šiuo metu visi besidomintieji autorės kūryba, norintys įsigyti knygą AIŠKIAREGĖ ir gauti asmeninį autorės autografą, kviečiami prieiti prie  stendo, kur ir rasite jūsų laukiančią autorę..

Vasario 22 dieną, 13 val., Konferencijų salėje 3.1, II aukštas, Litexpo vyks knygos pristatymo renginys

Knygos AIŠIAREGĖ pristatymas

Knygą pristato pati autorė Elė Soul – Eglė Gleščinskienė, su aprašomomis istorijomis susidurianti savo kasdienybėje. Tai romanas apie Aiškiaregę, kuri padeda žmonėms, ieškantiems sprendimų, dėl juos užgriuvusių iššūkių. Renginį moderuoja Rasa Sagė –  rašytoja, publicistė gyvenanti Nyderlanduose. Renginyje kartu dalyvauja ir savo knygą TAPK RAGANA pristato autorė Lavisa Spell.

Kaip gimė knyga? Iš kur atsirado siužetas ir kokios pagrindinės siužeto linijos? – apie tai autorė papasakos susitikimo metu.

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė Elė Soul

Knyga atvers įdomų Aiškiaregės pasaulį ir tai sužinosite ne vien ją skaitydami, tačiau ir paties susitikimo su autore metu

Susitikimo metu ieškosime semantinių sąsajų tarp žmonijos archetipų ir pagrindinio romano personažo – Aiškiaregės. Kartu pasvarstysime, kokios moters būdo ir elgesio savybės yra ypač aktualios šiandien, o kokios nustumiamos dar giliau į pasąmonę.

Kuo esame panašūs (panašios) su šiuo personažu?

Kas mums trukdo vadovautis aukštesnėmis vertybėmis, kaip pajusti kurios vertybės veda mus į asmenybės progresą, o kurios yra sukurtos proto dėl noro prisitaikyti ar išpildyti aplinkinių lūkesčius?

Ką mums reiškia meilė?

Romanas „Aiškiaregė“ palies jautriausias jūsų Sielos stygas, nes tai istorija apie augančią ir visa apimančią Meilę. Apie širdies šauksmą ir bandymus tam šauksmui atsispirti, apie išskirtinius žmogaus gebėjimus, kurie ne visada neša vien džiaugsmą, bet gali tapti ir sunkia našta.

Aiškiaregė susiduria ir pati išgyvena pasirinkimo dilemą, kai širdis kalba apie jausmus ir artimą Sielą, o meilė bei atjauta visiems kitiems skatina galvoti ir rūpintis ne savimi, bet kitais.

Kaip mes patys elgtumėmės iškilus panašaus pasirinkimo dilemai?

Kaip padėti pagalbos prašančiam žmogui, painiame gyvenimo voratinklyje įstrigusiam keliautojui, nesukeliant atsikartojančių ir pavojingų įvykių grandinės?

Aiškiaregės darbų pasekmės supurto jos pačios gyvenimą, sukeldamos mirtinos grėsmės situaciją. Kas padės Aiškiaregei išlikti…?

Kas mums padeda išlikti sudėtingų išbandymų metu?

Knygos žinia skaitytojams, kūrėjams, asmenybės ir elgesio psichologams bei užsiimantiems saviugda – Pažink ir priimk save!

„Verčiau supraskime, kas vyksta, nei bėkime nuo savo intuityviosios dalies, savo Sielos troškimų bei Misijos, dėl kurios ir esame šiame gyvenime…“ − teigia autorė ir savo pasirinkimuose vadovaujasi būtent šiuo principu.

Knygos pristatymo renginys vyks kartu su autore Lavisa Spell, kuri dalyviams pristatys savo knygą TAPK RAGANA (jei nori). Tad kviečiame į susitikimą su dviem puikiom autorėm t.y. Ele Soul ir Lavisa Spell, savo kūriniuose paliečiančiomis gilius vidinio pasaulio dalykus, jausmus, mistinius gebėjimus, atskleidžiančius meilės, pačios stipriausios  galios, jėgą..

Laukiame jūsų  Knygų mugėje Vasario 22 dieną, 13 val., Konferencijų salėje 3.1, II aukštas

———————————————–

Akimirkos susitikimas su rašytoja ir gydove Ele Soul. ŠIUOLAIKINĖ arba Amžinoji biblioteka – pamatykite..

Akimirkos susitikimas su rašytoja ir gydove Ele Soul. ŠIUOLAIKINĖ arba Amžinoji biblioteka – pamatykite..

Daugiau informacijos apie autorę Ele Soul ir knygą aiškiaregė rasite čia.. https://aiskiarege.lt/