"MIRTIES LAIKAS ARBA 8 MINUTĖS" siužetas

Knyga „Mirties laikas arba 8 minutės“ – tai romanas apie mylinčias širdis ir sielų bendrystės liepsną, kuri yra tokia stipri, kad pasiekia mus net iš ten, kur keliauja mirusieji. Ar gali naujas sutiktas žmogus pakeisti Sielos draugą, kuris gyvena vien širdyje, bet ne šiame pasaulyje? Ar įmanoma gauti realią pagalbą iš anapus? Ar išėjusieji nori mus matyti laimingus, o gal pavyduliauja, stebėdami kiekvieną, likusių šiame pasaulyje, žingsni?

Meilė – unikali galia, kuriai nėra kliūtis nei laikas, nei skirtingi, gyvuosius ir mirusiuosius atskiriantys pasauliai.

Pagrindinė romano veikėja Aiškiaregė narplioja sudėtingą įvykių ir veiksmų voratinklį, kuriame įsipynusi jauna moteris  Donata ir mirusi jos mama. Donata visiškai nebeturi gyvybinių jėgų ir jaučia savo judėjimą į mirtį. Aiškiaregė ne tik sugražina kenčiančiai moteriai gyvenimą, tačiau ir pakeičia įvykių grandinę, prasidedančią nuo pat Donatos gimimo momento.

Mirties laikas arba 8 minutės“ – romanas apie Sielų bendrystę

Pati Aiškiaregė išgyvena ypatingą ryšį su nebe šiame pasaulyje esančiu Sielos draugu, bando perprasti meilės ir traukos vienas kitam mechanizmą, patiria žemiškąją aistrą ir sprendžia dilemą, kokia meilė yra svarbiausia, kaip rinktis ir veikti teisingai, atliepiant į kitų žmonių jausmus, bet neverčiant savęs kentėti.

Du žmones jungiantis ryšys yra ypač stiprus, padedantis išvengti moters žūties. Aiškiaregė įsisuka ir į žemiškų jausmų sūkurius, jaučia trauką nuo pirmos akimirkos ją sužavėjusiam vyrui. Kaip susiklostys besimezganti žemiška pažintis ir kur nuneš sunkiai suvaldomi aistrų vėjai bei kokį pasirinkimą priims aiškiaregė, išgyvendama dvilypius jausmus?

Tai ne vien įdomus, įtraukiantis savo neįtikėtinu siužetu romanas, tačiau ir tarapinė priemonė skatinanti naujai pažvelgti į savo santykį su išėjusiaisiais, susigražinti motyvaciją judėti pirmyn ir leisti giluminėms sielos žaizdoms, dėl patirto išsiskyrimo, sugyti.

Meilė – unikali galia, kuriai nėra kliūtis nei laikas, nei skirtingi, gyvuosius ir mirusiuosius atskiriantys pasauliai.

Sužinok, kaip likusiuosius veikia išėjusieji, kas gali turėti įtaką skausmą, jėgų praradimą ir vienatvę patiriančiam žmogui. Kokią žinutę šia knyga būtent tau siunčia romano autorė Elė Soul?