Nuoširdi padėka

komandai

Kad knyga AIŠKIAREGĖ pasiektų skaitytojus, dirbo visa grupė pagalbininkų – puiki, profesionali leidybos komanda. Kviečiame su jais susipažinti:

Ačiū jums visiems!

Rūta Švedienė – teksto redaktorė. Rūta pasirūpino, kad knygos tekstas būtų be klaidų, kad išsireiškimai būtų gražūs ir teisingi, o naudojama kalba aiški ir vaizdinga.

"Retai kaip redaktorė gaunu redaguoti tokio gražaus stiliaus knygą. Darbo buvo mažai, nes autorė gerai rašo kalbos taisyklingumo ir stiliaus prasme. Daug dėmesio skirta ne tik turiniui, bet ir sakinių grožiui. Įvykiai, mintys, jausmai, įžvalgos − viskas labai atidu ir pagarbu. Galima nujausti, kad Eglė tiek pat dėmesio skiria ir pas ją ateinančiam žmogui. Jaučiama pagarba ir įsiklausymas, įsižiūrėjimas, jaučiama meilė viskam, ką ji daro. Knyga truputį mįslinga, truputį paslaptinga, truputį ir meditacinė, nes įvykiai plaukte sau ramiai plaukia lyg upe, o gražūs sakiniai suverti lyg karoliukai."
Rūta Švedienė
Teksto redaktorė

Aida Čeponytė – knygos maketo ir vizualinio išdėstymo autorė, dizainerė. Tai, kaip ši knyga atrodo ir visos joje esančio vizualinės interpretacijos – šios kūrėjos nuopelnas.

Saulė Zujūtė – palaikymo angelas. Galiu sakyti, kad Saulė ne tik suteikė begalę vertingų patarimų, susijusių su knygos leidimu, tačiau visuomet palaikė šį projektą, skatino veikti ir žengti reikiamus žingsnius, kad pagaliau knyga pasiektų skaitytojus. Pati būdama knygų autore, ji puikiai supranta iššūkius, su kuriais susiduria kiekvienos knygos autorius, tad pačiu reikalingiausiu metu atskuba padėti, įkvepia ir … šypsosi..

"Žodis raiškus, ekspresyvus žodynas įvairus, tekstas įtraukia. Jaučiasi asmeninė autorės branda."
Saulė Zujūtė
Palaikymo angelas

Evelina Biliūnaitė – SEO akademijos vadovė, Rašytojų akademijos įkūrėja ir naujų rašytojų vedlė, Inspire žurnalo redaktorė, knygų autorė. Yra toks posakis – „Kai ateina laikas daryti svarbius darbus, kartu ateina ir reikiama pagalba“. Savo žiniomis ir patirtimi Evelina padėjo apsispęsti, kad ši knyga atsidurtų pas jus, kad jūs apie ją sužinotumėte ir kad ta užduotis būtų įvykdyta.

Sunku išvardinti visus padėjėjus, tai ir įkvepiantys draugai, naujų žinių trokštantys mokiniai, kolegos, artimieji ir mylimieji.. – jų daugybė, tad čia tik mažas sąrašas: Diana J., Loreta G., Rūta S., Gitana V., Virginija G., Irma M., Jolanta G., Aistė M., Sigitas G., Renata Z., Kęstutis S., Jovita G., Vilija M., Inga V., Violeta S., Karolina T., Ignas N., Saulius K…

Tiek žmonių dirbo ir stengėsi tam, kad tau būtų gera ir įdomu skaityti šią knygą, kad ji būtų jautri, šilta ir artima tavo Sielai. Kad būtų gera tiesiog laikyti ją rankose, pasidėti šalia, kad ji šviestų, skatintų ją paliesti ir tai pajustum visa savo Esybe.. Elė Soul - su Meile tau..