Pristatymas

Pristatymas

Jūsų užsakyta knyga (knygos) bus jums išsiųstos per Lietuvos pašto tarnybą nurodytu jūsų užsakyme adresu. Prekių kaina yra pateikta be pristatymo išlaidų.

DĖMESIO! – parduotuvė veikia nuolat, užsakymus siunčiame į LP Express paštomatus!

LP Express paštomatų sąrašą rasite čia – išsirinkite jums patogiausią, artimiausią paštomatą, iš kur bus patogu pasiimti atsiųstą knygą.

SVARBU!

AIŠKIAREGĖ. Elė Soul

Atsiskaitant už knygas, siuntimo išlaidos bus pridėtos prie prekės kainos.

Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvos teritorijoje yra 3 Eur.

Prekių pristatymo kaina ES yra kintanti ir priklauso nuo šalies bei knygų kiekio. Teirautis prieš atliekant užsakymą el.paštu aiškiareg@gmail.com

SVARBU!

JEIGU PREKIŲ UŽSAKYMO SUMA YRA 70 Eur arba didesnė – tuomet jums prekių pristatymas nieko nekainuos! Tad norint sutaupyti ir nemokėti už prekių siuntimą, geriau užsakyti prekių už 70 Eur ar daugiau.

Užsakytos knygos bus išsiųstos per 1-5 darbo dienas po apmokėjimo. Esant išankstiniam užsakymui – knygos bus išsiųstos vadovaujantis išankstinio užsakymo nuostatomis (taip, kaip parašyta atliekant išankstinį užsakymą).

Jeigu užsisakote knygą su autorės autografu, gali būti, kad teks keletą dienų palaukti, kol knyga (knygos) bus paruoštos ir išsiųstos, jeigu autorė tuo metu yra išvykusi, arba dėl per didelio užsakymų skaičiaus nespėja užrašyti visų užsakytų knygų. Dėl to iš anksto atsiprašome..

Pirkimo – pardavimo internetinėje parduotuvėje aiskiarege.lt taisykles rasite čia..

LINKIME MALONAUS LAIKO SU KNYGA AIŠKIAREGĖ!