Dovana

Savo draugams, artimiems ir mylimiems žmonėms ieškome pačių geriausių dovanų. Norime, kad dovanos būtų ypatingos, gražios, įdomios ir turėtų vertę. Jeigu tik panorėsite – gražiai supakuota, šventinė Knygos AIŠKIAREGĖ arba MIRTIES LAIKAS ARBA 8 MINUTĖS dovana atkeliaus pas jus.

Elė Soul knygos – tai dovana Sielai. Galite įsigyti gražiai supakuotą knygą…

Knyga AIŠKIAREGĖ – tai romanas apie ypatingų gebėjimų turinčią moterį – Aiškiaregę, kuri savo kabinete priima žmones ir padeda jiems įveikti itin sudėtingus iššūkius.

Knyga MIRTIES LAIKAS ARBA 8 MINUTĖS –  tai įtraukiantis romanas apie meilę, žmones jungiančius ryšius, sielų bendravimą ir gyvenimo bei mirties ribą įveikiančias žinutes.

Dovanų kortelė – čia įrašysite gavėjo vardą

Tokią dovaną – gražiai supakuotą autorės Elė Soul knygą AIŠKIAREGĖ arba MIRTIES LAIKAS ARBA 8 MINUTĖS tikrai galima dovanoti draugui, mylimajam, kolegai ar kitiems. Gražioje Dovanos kortelėje įrašysite dovanos gavėjo vardą, tad ši dovana, bus skirta būtent tam žmogui.

Ieškote Kalėdinės dovanos, o gal būt svarstote ką išrinkti mylimam žmogui Valentino dienos proga? Autorės Elė Soul knyga AIŠKIAREGĖ arba romanas MIRTIES LAIKAS ARBA 8 MINUTĖS– tai dovana Sielai, tad tai tikrai geras pasirinkimas. Užsisakykite knygą, apmokėdami rinkitės dovanos variantą ir džiaukitės puikai dovana, kurią netrukus gausite.

DOVANA!!!

Atsiliepimai apie knygą AIŠKIAREGĖ:

  • Puiki knyga, pagaliau radau autorę, kuri rašo taip, kad net šiurpai eina per kūną skaitant. Sužavėjo !!! Knygoje gili meilės linija, labai norėčiau tęsinio, nes jaučiasi, kad istorija galėtų vystytis toliau. (Neringa)

  • Nuostabi, įtraukianti ir intriguojanti knyga nuo pat pirmo puslapio. Vaizdinga išraiškinga kalba paneria tave į virpantį knygos puslapių sūkurį… Knygoje vaizduojama nuostabi, pilna spalvų kelionė per gyvenimą, per kiekvieną dieną iškylančias situacijas. Vaizduojamas gydovo ir kartu paprasto žmogaus tame pačiame asmenyje kontaktas tiek su gydomais žmonėmis, pasitinkančiais neeiliniais iššūkiais, tiek žvilgsnis į savo paties pačias slapčiausias gelmes, stebuklas į tą patį momentą sugebėti pažvelgti kito žmogaus akimis, stebuklas ir drąsa išbandyti savo ribas – išbandyti daugiau, nei manai, kad gali – tarsi vaikščiotum bauginančia riba tarp būties ir nebūties. Tarsi viskas būtų tik žaidimas. Žaidimas patirti gyvenimo stebuklą… (Diana)

  • Knyga labai įdomi, prašyta profesionaliai ir vaizdžiai. Galima kino filmą statyt, nes siužetas tikrai išskirtinis. Rekomenduoju paskaityt. (Paulius)

Atsiliepimai apie knygą MIRTIES LAIKAS ARBA 8 MINUTĖS:

  • Ypatingai įdomi knyga! Skaitant neįmanoma atsitraukti. Įtraukianti, užburianti, šokiruojanti. Skaičiau visas tris šios autorės knygas, viena už kitą įdomesnės. (Joana).
  • Aukšta klasė, va čia tai bent knyga! Sveikinu autorę nušluosčius nosį užsienio bestselerių autoriams. Skaitykite, kas dar neskaitėte, retai mane kas sudomina, bet ši knyga kažkas ypatingo. (Saulius)

Įsigyti knygą ir pasirinkti ją supakuotą kaip dovaną galite čia…