ĮSIGYK KNYGĄ

ĮSIGYK KNYGĄ

Knygos autorė Elė Soul ir romanas AIŠKIAREGĖ sulaukė labai didelio susidomėjimo dar prieš knygai pasiekiant knygynus..

Daugybė žmonių jau rašo ir klausia, kur parduodamos knygos, kur galima įsigyti knygą, kaip ją įsigyti..

Informuojame, kad knygos jau pasirodė knygynuose, jas galima įsigyti ir internetinėse knygų parduotuvėse.

Šioje svetainėje romaną AIŠKIAREGĖ įsigysite su ypatingu autorės autografu arba žinute jums !

Knyga labai greitai pasieks jus, mieli skaitytojai, – šiuo metu vyksta knygos pardavimai, užsakyta knyga jums bus išsiųsta 1 – 3 darbo dienų laikotarpyje, – netrukus knygą AIŠKIAREGĖ laikysite savo rankose.

Norėdami įsigyti knygą AIŠKIAREGĖ, spauskite šią nuorodą…

 

AIŠKIAREGĖ. Elė Soul

Knygos autorė: Elė Soul

Išleista: 2019 m.

Leidėjas: Edukacinis projektas 

www.kosmoenergetika.lt

Puslapiai: 252 psl.

ISBN: 9786098248029 

Formatas:14,5 x 21,0 x 2,1 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių


 

Aprašymas:

Tai romanas apie ypatingų gebėjimų turinčią moterį  − Aiškiaregę, kuri savo kabinete priima žmones ir padeda jiems įveikti itin sudėtingus iššūkius. Knyga atvers įdomų Aiškiaregės pasaulį, sužinosite, kas vyksta jos kabinete, kokią pagalbą priima čia apsilankantys klientai ir kaip gaunamos ateitį nušviečiančios žinutės. Panirsite į gilų jausmų pasaulį, kuomet svarbiausios ir stipriausios žmogiškosios vertybės meilė ir atjauta tampa kelrode žvaigžde kasdieniuose pasirinkimuose. Romanas „Aiškiaregė“ palies jautriausias jūsų Sielos stygas, nes tai istorija apie augančią ir visa apimančią Meilę. Apie širdies šauksmą ir bandymus tam šauksmui atsispirti, apie išskirtinius žmogaus gebėjimus, kurie ne visada neša vien džiaugsmą, bet gali tapti ir sunkia našta.

Aiškiaregė susiduria ir pati išgyvena pasirinkimo dilemą, kai širdis kalba apie jausmus ir artimą Sielą, o meilė bei atjauta visiems kitiems skatina galvoti ir rūpintis ne savimi, bet kitais. Kaip padėti pagalbos prašančiam žmogui, painiame gyvenimo voratinklyje įstrigusiam keliautojui, nesukeliant atsikartojančių ir pavojingų įvykių grandinės? Aiškiaregės darbų pasekmės supurto jos pačios gyvenimą, sukeldamos mirtinos grėsmės situaciją. Kas padės Aiškiaregei išlikti…?

Knygos autorė Elė Soul − Eglė Gleščinskienė  −  rašytoja, gydovė ir dvasinė mokytoja, pasižyminti intuityviais gebėjimais. Su skaitytojais autorė dalijasi savo patirtimi ir dvasinio pasaulio įžvalgomis, skatina išmokti geriau jausti ir suprasti ne tik patį save, bet ir subtilius iš aplinkos gaunamus signalus, moko regėti žmogaus Sielą ir dovanoti pasauliui Meilę.

Šioje knygoje rasite ir unikalių žinių apie žmogaus galias, pagalbą nešančias energijas bei subtiliojo pasaulio jėgas. „Verčiau supraskime, kas vyksta, nei bėkime nuo savo intuityviosios dalies, savo Sielos troškimų bei Misijos, dėl kurios ir esame šiame gyvenime...“ − teigia autorė ir savo pasirinkimuose vadovaujasi būtent šiuo principu.


UŽSISAKYKITE KNYGĄ AIŠKIAREGĖ čia:

Užsakyta knyga jums bus išsiųsta 1 -3 darbo dienų laikotarpyje į LP Express paštomatą.

Norėdami užsisakyti knygą, spauskite čia: 


Kviečiame susipažinti su knygos AIŠKIAREGĖ autore! Meilė, magija, žinios ir visų šių dalykų pripildytas gyvenimas

AIŠKIAREGĖ – pokalbis su knygos AIŠKIAREGĖ autore Ele Soul

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinokite plačiau