Susitikimai su knygų autore, renginiai

Mums visiems labai įdomu susitikti su menininkais, kūrėjais, rašytojais. Norime pažinti juos iš arčiau, išgirsti jų istorijas ir pabūti vienoje erdvėje su tais, įkvėptais ir turinčiais kuo dalintis žmonėmis. Todėl dalinamės renginių bei susitikimų akimirkomis…!

Rankraščių skaitymo festivalis

Čia, šiame festivalyje, kuris vyko 2020 m. Liepos 11 d. sutikome daug rašančių, kuriančių ir visapusiškai įdomių asmenybių, išgirdome gimstančių knygų siužetų fragmentus ir iš pačių kūrėjų pajutome ten sudėtas emocijas ir jausmus.

Šiame Rankraščių festivalyje rašytoja Elė Soul skaitė dar tik kuriamo romano “Mirties laikas arba 8 minutės” ištrauką. Tai mistinis romanas apie gyvenimą, meilę ir išėjusiuosius, kurie įtakoja gyvųjų likimus, veikia juos iš anapus ir verčia ieškoti sprendimo tam, kad gyvenimas pagaliau būtų laimingas, kad žmogus pamiltų pats save, su savo ydomis ir puikiomis savybėmis. Pasiklausykime šio gimstančio romano ištraukos ir artimiau susipažinkime su knygų autore, gydove ir mistinio pasaulio specialiste Ele Soul…

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ

Pasiklausykime įdomaus susitikimo ir diskusijos kur dalyvauja AIŠKIAREGĖ ir RAGANA arba dvi modernios šio laikmečio rašytojos Elė Soul ir Lavisa Spell. Ką bendro turi pagrindiniai naujųjų knygų Aiškiaregė- autorė Elė Soul ir Tapk ragana (jei nori) – autorė Lavisa Spell, veikėjai? Ar teisybė, kad kiekvienas mes turime ir raganiškų ir aiškiaregiškų gebėjimų? Ar šiuolaikiniame pasaulyje yra vieta stebuklams, kerams ir stebuklingiems išgydymams?

Renginys Kėdainių M. Daukšos viešojoje bibliotekoje

Kai siautę vėjai nuščiūva ir iš po debesų pasirodo saulė – laukiame stebuklo, … būtent tokia ir buvo ši diena Kėdainiuose.

Kalbėjome apie knygą AIŠKIAREGĖ, apie energijas ir jų sąveiką. Apie tai, ko trūksta, kad realizuotume savo svajones..

Sulaukėme ir BALTICUM TV televizijos, laidų rengėjai susidomėjo naująja knyga bei jos autore ir tai, kuo ji užsiima gyvenime, ką mėgsta..

Apsidairėme nuostabiame Kėdainių miestelyje…

Renginys Marijampolėje - bwm kultūros variklis

Elė Soul dalinasi prisiminimais: Marijampoliečiai mane sužavėjo!!! Susitikimas su knygos AIŠKIAREGĖ skaitytojais ir tais, kas domisi dvasiniais dalykais bei ieško sprendimų, kad išsilaisvinti iš užgriuvusių sunkumų bei jėgas viršijančių iššūkių, tikrai buvo labai šiltas ir jaukus.
Dėkoju visiems už tai, kad esame kartu, už jūsų šypsenas, atviras širdis, už jaukumą, klausimus ir retsykiais tylą, kurioje galėjome išgirsti tikrąjį Sielos skambesį..