Apie knygų autorę

Knygos AIŠKIAREGĖ , taip pat MIRTIES LAIKAS ARBA 8 MINUTĖS autorė Elė Soul – Eglė Gleščinskienėrašytoja, gydovė ir dvasinė mokytoja, edukacinio interneto projekto Kosmoenergetika vadovė, pasižyminti intuityviais gebėjimais. Su skaitytojais knygų autorė dalijasi savo patirtimi, tad kiekvieną pasieks unikalios dvasinio pasaulio žinios. Autorės Knygos skatina išmokti geriau jausti ir suprasti ne tik save patį, bet ir subtilius iš aplinkos gaunamus signalus, moko regėti žmogaus Sielą ir dovanoti pasauliui meilę.

Egle-1024x922-1.jpg

Kūriniuose itin didelį susidomėjimą kelia tai, kad pati autorė yra glaudžiai susijusi su aprašomais dalykais, ji jau ilgą laiką dirba su žmonėmis kaip psichoinformaciologė, teikia konsultacijas ir padeda tokiais atvejais, kuomet tikrai nebūna aišku dėl ko žmogus kenčia, kodėl patiria vienus ar kitus dalykus, kodėl susiduria su trukdžiais, kurie niekaip jo neapleidžia. Unikalios šios knygs nešamos žinios, keičia skaitytojo suvokimą, plečia akiratį ir skatina mokytis, pažinti ir geriau suprasti ne tik save, bet ir kitus žmones.

Įdomūs žmonės, unikalios žinios, meilė ir magija – tai pagrindiniai knygos akcentai. Kaip valdomas likimas? Ką gali moteris? Kas ta meilės magija? Ką veikia ir kaip padeda Aiškiaregė?

Žmonės dažnai ją vadina Sielų gydove, nes pačios skaudžiausios giliausios emocinės dramos ir traumos paliečia pačią žmogaus sąvastį, pačią Sielą, kuriai skaudant, žmogus nebegali rasti nei džiaugsmo, nei ramybės nei pasitenkinimo kūryboje. Sielos gydymas dažnai padeda pakeisti tuos dalykus ir vėl „atgimti“ džiaugsmui ir laimei, vėl mylėti ir būti mylimam…

Knygos AIŠKIAREGĖ ir MIRTIES LAIKAS ARBA 8 MINUTĖS paliečia ypač aktualias mums visiems sritis: meilę ir sielas jungiančius ryšius, gyvenimą ir mirtį, virsmą ir transformaciją. Knygų autorė jau yra išleidus tris knygas, taip pat parašiusi daug kūrinių, novelių, akimirkos istorijų, kurie dažnai spausdinami žurnaluose bei publikuojami interneto erdvėse. Leidykla Alma littera išleido Eglės Gleščinskienės knygą „Langas tarp pasaulių“, kuri sulaukė didelio susidomėjimo ne tik skaitytojų besidominčių dvasiniais dalykais tarpe, tačiau ir norinčių geriau save pažinti, suprasti savo pasirinkimų priežastis, išbandyti save knygoje pateikiamose užduotyse.

Autorės kredo- ATRASK SAVO KELIĄ.. Būtent individualaus kiekvieno iš mūsų kelio suradimas yra siekiamybė, užduotis, kurią spręsti stengiasi padėti Elė Soul ar Eglė Gleščinskienė. Tam ji ir rašo knygas, tam vyksta mokymai ir dalijasi su pasauliu savo žiniomis.

"Tik atradęs savo tikrąjį kelią, tu gali realizuoti save lyg Kūrėjas, dalindamas aplinkiniams gėrį, įkvėpdamas ir nešdamas viltį. Tik tokiu būdu pasieksi pilnatvę ir mėgausiesi buvimu. Tik taip realizuosi savo Misiją..."
ELĖ SOUL

Kviečiame pasižiūrėti keletą video įrašų – susitikime su Knygos AIŠKIAREGĖ autore!!!