AIŠKIAREGĖS PATARIMAI

Ši knyga turi vieną didelę paslaptį. Ji apie tai, kad Aiškiaregė žino tavo klausimus, ji žino tavo susirūpinimą ir problemą, jau dabar, kuomet tu dar tik skaitai šias eilutes ir ruošiesi įsigyti knygą.

Joje rasi specialiai tau skirtą žinutę, kuri padės lengviau įveikti tau iškilusį iššūkį.

Atsakymas pasieks tave, kai visai to nesitikėsi, – stebėk personažų veiksmus, sek siužetą ir tu atrasi tau reikalingą žinią.

 

Aiškiaregės žinutė Tau

Aiškiaregė visada neša šviesą ir padeda žmonėms rasti tikrąjį savo kelią, tad šios knygos skaitymas – trapus, bet daug ką keičiantis prisilietimas prie pačios Aiškiaregės nešamos žinios. Rask savo žinią! Išgirsk ją ir leisk jai keisti gyvenimą, judant link tikrosios savo užduoties realizavimo, vykdyk užduotį, kurios dėka esi čia žemėje, kurios dėka tiek ilgai mokeisi ir patyrei daugybę skausmo ir kančių, ieškojai ir klydai, džiaugeisi ir nusivylei.

Dabar tu esi žymiai arčiau, nes ši knyga keičia tam jau pasiruošusias asmenybes, atverdama vidinį žinojimą. Juk tu nori žinoti? Nori suprasti ir gebėti savo gyvenimą tvarkyti teisingai?

Teisingas atsakymas yra tas, kurį atranda, išgirsta pats žmogus, paieškoms sutelkęs savo dėmesį ir laiką, o gautą žinią priimdamas širdimi.
Niekas kitas neatsakys jums taip teisingai ir taikliai, kaip tik jūs pats..

Prisiartinus sutemoms tampame kitais, – kitaip jaučiame, kitaip reaguojame, kitaip matome. Vieni šią būseną mėgsta- jie -tamsos vilkai ar vilkės, kiti – bijo, nes „tamsioji pusė“ dienos metu saugiai paslėpta ir suvaldyta, tamsoje prabunda ir reiškiasi savybėmis, kurios žmogui nepatinka.
Tik visiškai priėmę save, patirsime pilnatvę, atsiskleisime ir mokysimės būti kūrėjais…

Jeigu bus taip sunku, kad manysi, jog blogiau būti nebegali, tiesiog nurimk ir truputėlį luktelk. Pasiekęs duobės dugną, toliau judėsi tik aukštyn..

Tik atradęs savo tikrąjį kelią, tu gali realizuoti save lyg Kūrėjas, dalindamas aplinkiniams gėrį, įkvėpdamas ir nešdamas viltį. Tik tokiu būdu pasieksi pilnatvę ir mėgausiesi buvimu. Tik taip realizuosi savo Misiją…

Akimirka palaimos, išsaugota tavo atmintyje, gali būti bet kada prisiminta ir atkartota. Lygiai taip pat ir akimirka skausmo.
Ką prisimename? Apie ką galvojame, tą ir turime savo gyvenime…

Tavo mintys ir įsitikinimai labai stipriai įtakoja ne vien elgesį, tačiau ir išvaizdą. Jeigu tikėsi, jog esi negražus (-i), net brangiausios kosmetinės sprocedūros tau bus mažai veiksmingos. Žvelgdami į tave žmonės jaus nelabai suprantamą, giliai pasislėpusią destrukciją, neatitikimus, jaus jog kažko trūksta.
Išvaizda labai daug priklauso nuo to, ką apie save galvoji…

Tavyje jau seniai slypi ypatingas žinojimas apie save, tik tai dažnai trukdo įsivaizduojamam tavo keliui, veiklai ar santykiams. Tik visiškai pripažinęs savo troškimus ir pasiryžęs veikti taip, kaip tau kalba širdis, atrasi tikrąjį savo kelią. Tik tuomet tavo širdis nurims ir ims plakti tolygiai, protas įsiklausys į širdies dainą, o kūnas judės tos melodijos ritmu…

Tikroji šviesa – kelrodė žvaigždė yra tavo viduje, o ne išorėje. Būtent ji nušviečia tau taką tamsoje, padeda rinktis ir veda tikruoju tavo keliu. Neverta ieškoti kelrodės žvaigždės išorėje, neverta bandyti ją įžiebti kituose žmonėse. Visi dirbtini švyturiai tave klaidins, dėl jų pamesi kelią ir atidėliosi pačius svarbiausius dalykus…

Jeigu eidamas keliu žiūri žemyn, matai dulkes po kojomis, vabalus ir šiukšles.
Jei žvelgi tiesiai prieš save, – regi kitus tokius kaip tu, ieškančius, bandančius suprasti, drąsius ar besiginančius.
Kai tavo žvilgnis kyla aukštyn, skaitai dangaus ženklus, gauni įkvėpimą ir auginiesi sparnus tikrąjam gyvenimo skrydžiui..