Jau prekyboje naujoji Elė Soul knyga ATVIRA ŠIRDIS!

Jau prekyboje naujoji Elė Soul knyga ATVIRA ŠIRDIS!

‼PRASIDEDA naujosios knygos ATVIRA ŠIRDISpardavimai!!!

Visiems skaitytojams, kurie laukėte šios ir kitų mano knygų pati geriausia Naujiena – jau dabar galite užsisakyti Naująją Širdžių novelių knygą „Atvira širdis” (autorė Elė Soul) ir ją gausite pirmieji dar kvepiančią spaustuvės dažais, pilną pačių geriausių emocijų ir žinoma Meilės❤️.
Knygų Mugė vyksta ir čia‼

Knyga “Atvira širdis” – tai Širdžių novelės, kuriose skaitytojas skatinamas išgirsti kitas širdis, įsiklausyti į jų siekius ir svajones, pajusti unikalų širdies ritmą ir pažvelgti į pasaulį kitomis akimis.

Ar norite sužinoti kaip knygos veikėjai bando gyventi atvira širdimi, kas jiems nutinka? Kaip jie jaučiasi? Kokiais jie tampa ir ką kalba jų širdys?

Kiekviena novelė – unikalus prisilietimas prie kitos mylinčios ir kenčiančios, ieškančios ir bijančios širdies.

Gyvenime įmanomas ir kitoks pasirinkimas nei daugelis esame įpratę – ta pasirinkimas širdimi. Kai likimas mus spaudžia į kampą, dažnai nieko kito nebelieka tik išdrįsti rinktis širdimi, atverti ją naujoms patirtims, naujiems jausmams, o kartu ir galimiems sužeidimams. Galime mylėti tik atvira širdimi, tad jei mums trūksta meilės – atverkime širdis. Galime kurti irgi tik atvira širdimi, tad jei trokštame būti kūrėjais, išdrįskime klausytis širdies, atsiduokime jos impulsams ir nesigręžiokime atgal.

Komentarai išjungti.