Elės Soul knygos pristatymas ir susitikimas su autore Klaipėdoje

Renginių ciklas #INTERAKTYVI_VASAROS_SKAITYKLA_2021 kviečia į susitikimus su rašytojais

2021 m. Liepos 1 d. 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštė, Klaipėda) vyks susitikimas su rašytoja Ele Soul ir jos naujausių knygų pristatymas.

„Mirties laikas arba 8 minutės“ – romanas apie mylinčias širdis ir sielų bendrystės liepsną, kuri yra tokia stipri, kad pasiekia mus net iš ten, kur keliauja mirusieji. Ar gali naujas sutiktas žmogus pakeisti sielos draugą, kuris gyvena vien širdyje, bet ne šiame pasaulyje? Ar įmanoma gauti realią pagalbą iš anapus? Ar išėjusieji nori mus matyti laimingus, o gal pavyduliauja, stebėdami kiekvieną likusių šiame pasaulyje žingsnį?

Knyga gali padėti visiškai naujai pažvelgti į mirties fenomeną, suprasti gyvųjų ir mirusiųjų sąsajas, kurios romane yra vaizdžiai aprašytos ir paaiškintos; nusimesti išėjusių žmonių praradimo skausmą, suprasti savo emocijas ir patirti kitokį – išlaisvinantį požiūrį į mirtį.

Elė Soul – Eglė Gleščinskienė – rašytojagydovė ir dvasinė mokytoja, edukacinio projekto Kosmoenergetika vadovė, pasižyminti intuityviais gebėjimais. Su skaitytojais knygų autorė dalijasi savo patirtimi, tad kiekvieną pasiekia unikalios dvasinio pasaulio žinios. Autorės Knygos skatina išmokti geriau jausti ir suprasti ne tik save patį, bet ir subtilius iš aplinkos gaunamus signalus, moko regėti žmogaus Sielą ir dovanoti pasauliui meilę.

Knygą „Mirties laikas arba 8 minutės“ galima traktuoti kaip ankstesnio autorės romano „Aiškiaregė“ tęsinį arba kaip visiškai atskirą kūrinį.

Renginio metu bus galimybė įsigyti romanus „Aiškiaregė“ ir „Mirties laikas arba 8 minutės“.

Organizatorius – Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka